CPanel

JEER - Stravovací služby

Jidlo

 

Objednat E-mailem

 

Gastrovybaveni
Úvod Novinky Aktuálně Online objednávky snadno a rychle

Online objednávky snadno a rychle

Tisk

lunchdrive

Ve spolupráci se společností LUNCHDRIVE Vám nabízíme možnost on-line objednávání z Vaší kanceláře, domova, telefonu, zkrátka odkudkoliv, kde máte připojení k internetu.

Vhodné zejména pro malé a střední společnosti, spolupracovníky z kanceláře, skladu, obchodu… všechny, kteří využívají rozvoz poledního menu.

Výhodou je: Rychlé vyúčtování - každý strávník má přehled o svých objednávkách i platbách za dané období a pověřená osoba má přehled o stavu účtu celé firmy.

Úspora času – nezdržujte se tvořením tabulek, přepisováním a telefonováním objednávek. Žádné složité počítání stravného. Každý strávník si objednává sám a pověřená osoba jen jednou za dané období zkontroluje vyúčtování a vybere peníze, nebo stravenky.

Pro registraci, nebo bližší informace nás kontaktujte a my Vám rádi přijedeme aplikaci představit, popřípadě ihned zaregistrovat a poradit s dalším používáním.

Aktualizováno ( Středa, 21 Září 2016 15:46 )  

Objednávkový systém

Navštivte naši jídelnu

teplarny-small
Obřanská 60
Polední menu od 115,- Kč do vlastních nádob. Také Vám je na místě zabalíme a zatavíme za příplatek 10,-Kč. Přijímáme platební karty a E-stravenky.
 

Stravování pro seniory

seniori
Rozvoz poledního menu v jídlonosičích od 115,- Kč, včetně rozvozu a polévky. V jednorázových nádobách, příplatek 10.- Kč

Stravování pro jednotlivce a malé firmy

Zafoliované polední menu, cena od 125,- Kč, včetně rozvozu a polévky.

menicka.cz

Salat

Spolupracujeme s portálem menicka.cz

Stravování o víkendu

Vikend

Zajistíme Vám stravování o víkendech a o svátcích na základě závazné objednávky. Více informací naleznete ZDE.

TOPlist